Informacje o firmie

 
 
 
 
Od 2000 roku tworzymy przyjazny krajobraz Twojego domu, osiedla i firmy. Oferujemy kompleksowe usługi związane z planowaniem, wykonaniem oraz utrzymaniem ogrodów i terenów zielonych. Naszą ofertę kierujemy do Klientów Biznesowych i Indywidualnych gotowych na śmiałe, nieszablonowe rozwiązania architektury zieleni, dedykowane do ich potrzeb terenowych i funkcjonalnych. Specjalizujemy się w kreacji rozwiązań wody w ogrodzie - tworzymy oczka wodne i stawy ozdobne, które dzięki swojej funkcjonalności i wysokiej jakości wykończenia, cieszą przez wiele lat i stanowią wizytówkę każdej posesji. 
 
Na Państwa życzenie projektujemy i zakładamy systemy nawadniające sterujące cyklem podlewania. Dysponujemy profesjonalnym ciężkim sprzętem umożliwiającym wykonanie niezliczonych działań w bardzo szybkim tempie, bez uszkodzenia nawierzchni Państwa posesji. Jako dopełnienie naszej oferty usługowej, oferujemy również produkty i materiały do wykończenia ogrodu: kamień, korę, trawę. Wyselekcjonowane produkty najlepszych producentów umożliwią długi okres eksploatacyjny i piękny wygląd.
 
Profesjonalny sprzęt i zespół specjalistów z branży ogrodniczej umożliwia nam realizację skomplikowanych inwestycji, odpowiadających nawet najbardziej wymagającym Klientom. Do Państwa dyspozycji oddajemy również osobistego ogrodnika, który wyręczy Państwa we wszystkich zadaniach związanych z utrzymaniem zieleni oraz pomoże wybrać odpowiednie rośliny i produkty do ich ochrony. Dogodne terminy prowadzonych robót, zapewnią Państwu komfort i relaks - podczas gdy zieleń nabierać będzie barw i nowego kształtu!